Audio Wireworld

Wireworld

Marka Wireworld to obecnie jeden ze światowych liderów rynku audio, specjalizujący się w produkowaniu wysokiej jakości kabli głośnikowych, interkonektów oraz kabli sieciowych. Firma ma na swoim koncie kilka opatentowanych rozwiązań. Dzięki nim, w znaczący sposób udało się ulepszyć jakość reprodukowanego dźwięku i obrazu.
Firma Wireworld istnieje od ponad 25 lat, a jej założycielem jest obecny prezes spółki " David Salz, Kluczem do sukcesu okazało się zwrócenie szczególnej uwagi na fizyczne połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami kabla. Każde z produkowanych przez markę połączeń poddawane jest długim testom. Dzięki takiemu podejściu światło dzienne mogła ujrzeć między innymi linia Kompozytor, której w 1996 roku przyznano nagrodę "CES Innocations Design&Enginnering".
W założeniu firma Wireworld stara się tworzyć kable, które swoim przesyłem odpowiadałyby bezpośrednim połączeniom. Produkty marki cenione są głównie za czystość reprodukowanego dźwięki, harmonię i niesamowitą ekspresję.
Do produkcji każdego z kabli marki Wireworld stosowana jest metoda OCC, pozwalająca na uzyskanie niezwykle czystych metali oraz izolatory najwyższej jakości.

rozwiń opis »