Usher

Tajwańska marka Usher to obecnie jedna z najbardziej znanych firm z dalekiego wschodu, specjalizująca się w produkcji sprzętu Hi-End. Producent może pochwalić się ponad 30-letnia tradycją. W katalogu produktów marki Usher można znaleźć nie tylko gotowe produkty (zestawy głośnikowe, elektronika czy akcesoria). Tajwańska firma to także znaczący producent przetworników, które wykorzystuje na własne potrzeby oraz dystrybuuje innym przedsiębiorcom czy konstruktorom-amatorom.
W ofercie firmy Usher znajduje się szeroka gama zestawów głośnikowych. W sumie katalog produktów marki to kilkanaście modeli podzielonych na siedem linii: S, C, X, 6, Compass, Dancer oraz Horn.
Zaletą produktów sygnowanych logiem Usher jest bardzo dobre brzmienie oraz wysoka jakość wykonania. Do produkcji swoich kolumn firma wykorzystuje takie materiały jak drewno, skóra czy naturalne okleiny.
Ofertę firmy zamykają przedwzmacniacze, wzmacniacze mocy stereo lub wielokanałowe oraz zintegrowane odtwarzacze CD, procesory kina domowego czy takie akcesoria jak podstawki pod głośniki.

rozwiń opis »