Audio Kino domowe Kolumny Tannoy Precision 6.4 Home Theater System RATY 30x0 %
HiFi

Kino domowe Tannoy Precision 6.4 Home Theater System RATY 30x0 %

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Kino domowe / Kolumny
Producent: Tannoy
Cena: 26995 PLN

Tannoy Precision 6.4 Home Theater System RATY 30x0 %

Kilka informacji o samych produktach Tannoy Precision
"Pieczołowicie zaprojektowana od początku do końca, cała seria Precision jest oparta na 150 milimetrowym, światowej sławy, głośniku Dual Concentric™ z technologią WideBand™ . Ten innowacyjny głośnik dostarcza wyjątkową przepustowość z bardzo niskim zabarwieniem, aby zapewnić wierne odwzorowanie informacji źródłowej. Głośnik Dual Concentric Tannoy?a ewoluował i był udoskonalany przez ponad 5 dekad, a kulminacją jest model Precision 150 mm z systemem podwójnego magnesu. Zwiększa to skupienie pola magnetycznego w szczelinie cewki, zwiększając czułość i dalszą poprawę tłumienia. Zasada podwójnego magnesu została również wdrożona w głośnikach basowych czego efektem jest płynny i muzykalny bas w zakresie niskich częstotliwości.
Ciężkie obudowy mają płaski panel frontowy i tylni, połączone zakrzywionymi bokami, aby zredukować wewnętrzne odbicia i usztywnić strukturę obudowy. Ta geometria minimalizuje przebarwienia obudowy, poprawia przejrzystość i komunikatywność muzyki. Każdy głośnik jest zamontowany w autorskiej technologii Tannoy?a ?Differential Materials Technology™ (DMT™)? aby sparować akustycznie każdą część do obudowy. Flagowe podłogowe kolumny Precision są wyposażone w specjalnie skonstruowane podstawki stabilizacyjne ze szpikulcami i Mass Loading Cavity (MLC). MLC każdego modelu Precision zostało skonstruowane tak, aby użytkownik wg uznania mógł skalibrować sobie bas, poprzez wypełnienie suchym kruszywem lub specjalnym dedykowanym mineralnym balastem. Nowa konstrukcja cokołu oferuje najwyższą możliwą regulację i precyzyjne ustawienie kolumny na podłodze."
Wszystkich zainteresowanych połączeniem dobrego stereo z systemem wielokanałowym zapraszamy do zakupu w salonie FUSIC. Zapraszamy

dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj trzeci znak kodu 8a7fi