Audio System Audio

System Audio

Marka System Audio pojawiła się na rynku wraz ze swoim pierwszym głośnikiem w 1984 roku. Motorem napędzającym każde działanie firmy była chęć pokazania, że dobre kolumny wcale nie muszą być gigantyczne czy skomplikowane technicznie. Pionierski dzieło producenta szybko okrzyknięto "głośnikiem wyznaczającym nowe standardy". Mimo że był kompaktowy, wydobywające się z niego brzmienie było potężne.
Można powiedzieć, że założycielem firmy System Audio był poniekąd człowiek z branży. Ole Witthorf, jako muzyk, nie bardzo znał się na wszystkich konstrukcyjnych niuansach, wiedział jednak na pewno jak powinna brzmieć muzyka. W ciągu kilku lat popularność głośników sygnowanych znaczkiem SA szybko rosła. Dziś firma jest jednym z czołowych producentów głośników i kolumn, który może sobie pozwolić na inwestowanie dużych kwot w dalszy rozwój i badania.
Produkty marki System Audio mają szerokie zastosowanie, od sprzętu domowego poprzez urządzenia wykorzystywane do profesjonalnych produkcji w studiach nagraniowych czy stacjach telewizyjnych.

rozwiń opis »