Audio Rogoz-Audio

Rogoz-Audio

Rogoz-Audio to firma specjalizująca się w produkowaniu mebli audio. Stoliki, standy czy platformy antywibracyjne to tylko część produktów z katalogu marki. Oprócz nich w ofercie producenta można znaleźć również okablowanie oraz różnego rodzaju wtyki i gniazdka. Swoje produkty Rogoz-Audio kieruje do wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość reprodukowanego dźwięku. Ze względu na szeroką gamę modeli i klas, z oferty firmy może skorzystać zarówno profesjonalista, jak i zwykły konsument.
Cechą charakterystyczną sprzętu marki Rogoz-Audio jest to, że powstaje zgodnie z życzeniami klientów. Pewnym standardem jest więc modyfikowanie jego wyglądu. Dzięki temu meble mogą być idealnie dopasowane nie tylko do rozmiaru sprzętu, ale także do wystroju wnętrza.
Produkty Rogoz-Audio wielokrotnie spotkały się z przychylna opinią krytyków. W jednym z testów przeprowadzonych na potrzeby specjalistycznego magazyny, Rogoz-Audio otrzymał najwięcej punktów w kategorii: dźwięk, możliwości, budowa oraz stosunek jakości do ceny.

rozwiń opis »