HiFi

Kino domowe Rel T5

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Kino domowe / Subwoofery
Producent: REL
Cena: 2190 PLN

Rel T5

REL produkuje najlepsze na świecie systemy sub-basowe

Szeroko wiadomo, iż specjalne połączenie cech REL takich jak: jakość wykonania, bardzo dobra inżynieria i zadziwiająca wydajność nie ma sobie równych na każdym poziomie cenowym. Dla Richarda Lorda legendarną już obsesją jest budowanie urządzeń najwyższej jakości. Wszystkie systemy sub-basowe REL są ręcznie budowane. Od najmniejszego Quake do potężnego Studio III, projekty REL łączy ta sama filozofia i najwyższe standardy wykonania. Komponenty zostały wybrane ze względu na ich długowieczną trwałość. Innowacje takie jak ZeroQ i obciążenie ARM, wyjątkowe filtry ABC i jednoczesne połączenie sygnału liniowego i głośnikowego zapewniają, iż REL dostarcza najgłębszego, dobrze kontrolowanego i najczystszego basu zarówno podczas oglądania filmów jak i podczas słuchania muzyki. Obudowy REL są skręcane, sklejane i usztywniane przez specjalistów REL. Szeroka gama wysokiej jakości wykończeń pozwala na dobór urządzenia, które będzie pięknie wyglądało w każdym pokoju, a szeroka gama wielkości pozwala na dobór urządzenia, które idealnie zmieści się w dostępnym miejscu. Jeżeli rozważają Państwo dodanie systemu subbasowego do Waszego systemu audio, odpowiedzią jest REL.

 

Subwoofer REL T5

REL T5 cechuje zastosowanie obudowy zamkniętej z wewnętrznymi wzmocnieniami. W obudowie tej zamknięto 8" głośnik o długim skoku cewki. Napędzany jest on za pomocą wzmacniacza pracującego w klasie AB o mocy 125W.

 
Tak jak inne modele REL T5 pozwala na podłączenie wysokopoziomowe, niskopoziomowe oraz LFE. Wejścia te zostały również optymalizowane do współpracy ze wzmacniaczami klasy "D". Ustawień dokonuje się za pomocą pokręteł umieszczonych z tyłu obudowy. REL T5 został wykończony czarnym lub białym lakierem fortepianowym. Jego waga wynosi 11,7 kg.

dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj czwarty znak kodu 3pq9e