Audio Pro-Ject

Pro-Ject

Austriacka firma Pro-Ject to jeden ze światowych liderów w dziedzinie produkowania gramofonów analogowych. Choć fabryka Pro-Ject mieści się w miejscowości Litowel w Czechach, dystrybucją zajmuje się biuro w Wiedniu.
Najpopularniejszym modelem austriackiej marki jest PJ. Filozofię firmy najlepiej oddaje jej motto: "High End For Low Price". To właśnie chęć stworzenia dobrych jakościowo, a przy tym niedrogich sprzętów stała się motorem napędowym dalszych działań austriackiego producenta.
Produkty Pro-Ject były wielokrotnie doceniane przez krytyków z branży. Sprzęt ze znaczkiem austriackiej marki często wygrywał testy porównawcze organizowane przez specjalistyczne magazyny. Obecnie w ofercie Pro-Ject można znaleźć cztery serie gramofonów (RPM, Classic, Debut oraz Essentaila). Jednak katalog produktów to nie tylko one. Oprócz gotowych zestawów na liści produktów marki Pro-Ject pojawiają się także pojedyncze elementy, takie jak ramiona i wkłady gramofonowe oraz przedwzmacniacze, wzmacniacze i różnego typu akcesoria.

rozwiń opis »