Primare

Założona pod koniec lat osiemdziesiątych szwedzka marka Primare jest dziś jednym z dobrych przykładów na to, że połączenie techniki i elegancji jest możliwe. Firma powstała z inicjatywy projektanta przemysłowego, Bo Christensena oraz inżyniera, Benta Nielsena. Rok 1993 to szczególna data w historii firmy. Po tym jak załogę Primare opuścił jeden z jej założycieli, szwedzki producent nawiązał współpracę z właścicielem marki Copland - firmą Xena.
Każde produkowane przez markę Primare urządzenie powstaje według tego samego schematu. Cechą charakterystyczną sprzętu szwedzkiej firmy jest więc oddzielenie aluminiowego panelu frontowego od korpusu głównego. Dzięki temu sprzęt zyskuje nie tylko niepowtarzalny wygląd i charakter, ale również dodatkowe możliwości. W powstałej przestrzeni można bowiem zamontować układy sterujące urządzenia oraz kolorowy wyświetlacz.
Aktualny katalog produktów szwedzkiej firmy Primare to szeroka gama wzmacniaczy, zintegrowanych systemów, odtwarzaczy CD i DVD, przedwzmacniaczy, procesorów wielokanałowych oraz tunerów.

rozwiń opis »