Audio Kino domowe Subwoofery Paradigm Monitor SUB-12
HiFi

Kino domowe Paradigm Monitor SUB-12

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Kino domowe / Subwoofery
Producent: Paradigm
Cena: 3699 PLN

Paradigm Monitor SUB-12

Subwoofer aktywny Paradigm Monitor SUB-12
 
Założona w 1982 roku kanadyjska firma PARADIGM jest jednym z największych niezależnych producentów kolumn głośnikowych na świecie. Zestawy głośnikowe PARADIGM to naturalne i bezkompromisowe brzmienie oferowane w rewelacyjnie korzystnych cenach. PARADIGM przez 14 kolejnych lat zajmuje pierwsze miejsce za stosunek wartości do ceny w badaniach przeprowadzonych wśród dealerów audio przez wpływową amerykańską publikację handlową "Inside Track"! Paradigm po prostu oferuje lepsze brzmienie za mniejsze pieniądze. Potwierdzają to tysiące zadowolonych Klientów z całego świata, rewelacyjne recenzje i noty w najlepszych magazynach audio oraz ponad 250 nagród i wyróżnień przyznanych produktom PARADIGM od 1990 roku!
Projektowanie i produkcja kolumn głośnikowych jest bardzo wymagającą sztuką, która stawia projektantom ambitne cele:
 
Równowaga
 
Kolumny Paradigm stwarzają niezwykle realistyczne wrażenia w każdym pomieszczeniu, w którym ich "słuchamy". Słuchający przeżywa niezapomnianą impresję, dzięki której zdaje się być na scenie razem z solistami, chórem, orkiestrą czy zespołem, czuje i słyszy ich obecność - NIESAMOWITE WRAŻENIA! Jest to możliwe dzięki zachowaniu naturalnej równowagi dźwięku, kolumny Paradigm nie przekazują zbyt mało ani zbyt dużo z zakresu żadnej z grup poszczególnych częstotliwości.
 
Przestrzeń
 
Żyjemy w świecie, w którym bogactwo i różnorodność dźwięków jest przeogromna. Każdy z nich odbieramy w inny sposób. Niektóre docierają do słuchającego bezpośrednio, podczas gdy inne po odbiciu się od ścian, sufitu, mebli, podłogi i innych obiektów trafiają do naszych uszu. To właśnie kolumny PARADIGM, dzięki precyzyjnej kombinacji bezpośrednich i odbitych dźwięków, tworzą wierną wielowymiarową przestrzeń akustyczną, w której każdy z instrumentów i głosów jest właściwie zlokalizowany.
 
Neutralność
 
Odtwarzanie częstotliwości poszczególnych dźwięków jest jak dotąd podstawowym i najważniejszym miernikiem możliwości reprodukcji nienagannego muzycznie brzmienia. Określa w jakim stopniu niepożądane zniekształcenia i "koloryzacje" zostały wyeliminowane. Im bardziej płaska jest charakterystyka każdej z grup częstotliwości, tym mniejszy będzie wpływ kolumn na dźwięk, który odtwarzają. Liniowa amplituda tonów średnich bezpośrednio łączy się z preferencjami słuchającego - im naturalniejsze jest brzmienie w tym zakresie tym bardziej będzie się nam ono podobać. Paradigm osiągnął doskonałość i skonstruował zestawy, które nie zmieniają pierwotnego charakteru brzmienia i dynamiki oryginału. Uchwycają one esencję, treść i strukturę poszczególnych instrumentów oraz głosów oryginalnego nagrania, przekazując je w niezmąconej i wolnej od zniekształceń formie. Kolumny Paradigm zachowują muzyczną poprawność i neutralność!
 
Rewolucyjnie zaawansowane technologie dźwięku cyfrowego stawiają dzisiejszym konstrukcjom kolumn głośnikowych niesamowite wyzwanie. Rozszerzony zakres dynamiki i obniżone zniekształcenia nagrań na cyfrowych nośnikach wymagają zestawów, które temu podołają, PARADIGM przyjął wyzwanie i stworzył kolumny charakteryzujące się niskimi zniekształceniami, liniowym brzmieniem i szerokim zakresem dynamiki. Wynikiem jest reprodukcja dźwięku, która przekazuje treść i indywidualność poszczególnych dźwięków oraz wymiar i dynamikę oryginału.
 
Kino domowe
 
Kino domowe Dolby Pro Logic, Dolby Digital (AC-3), DTS. Podczas gdy piękne i czyste brzmienie zwiększa przyjemność słuchania muzyki, jest ono również bardzo ważne w zastosowaniu do systemów kina domowego. Skomplikowana barwa dialogu mówionego, muzyki i różnych dźwięków filmowych wymaga odpowiedniego poziomu artykulacji i prezencji przestrzennej i tylko najlepsze zestawy głośników mogą sobie z tym poradzić. Teraz możesz mieć własne kino w swoim domu dzięki sensacyjnym możliwościom wszystkich systemów głośnikowych Paradigm, które oferują najlepszą czytelność i ożywiają akcję przebiegającą na ekranie twojego telewizora!

Specyfikacja Produktu:
Konstrukcja
1 głośnik, akustyczne zawieszenie, wbudowany wzmacniacz klasy ULTRA-CLASS-D, port USB dla podłączenia PBK. Ściągana maskownica.
Wysoko-prądowy wzmacniacz moc szczytowa 900W, Moc RMS 300W.
Cechy wzmacniacza
Auto-on/off , soft clipping, ochrona przed przegrzaniem
Głośnik basowy
305mm membrana wykonana z polimeru z dodatkiem carbonu, zawieszenie wykonane z Santoprene NLC, cewka aluminiowa 50mm obłożona czterema warstwami miedzi, resor wykonany z NOMEX, magnes 2,95 kg formowany wtryskowo CHASSIS z AVS
Zasięg niskich częstotliwości 19 Hz (DIN)
Regulacja odcięcia płynne 50-150Hz, opcja BYPASS
Przełącznik fazy 0 lub 180
Wejścia
2 x RCA (L/R) z wyjścia L/R, Sub-Out lub LFE-Out
Wymiary (W x S x G) 38.5 x 33 x 36.8 cm
Waga 15 kg

dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj trzeci znak kodu ysM3d