HiFi

Stereo Hegel H70

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Stereo / Wzmacniacze
Producent: Hegel
Cena: 6390 PLN

Hegel H70

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H70

Może nie wszyscy muszę sobie zadawać to akurat pytanie codziennie po wstaniu z łóżka, ale coraz więcej ludzi niestety musi?
 
Ludzie stali się bardziej oszczędni, nie chcą płacić za dany produkt więcej niż absolutnie muszą.
 
Dzięki opatentowanym rozwiązaniom Hegel jest w stanie zaoferować lepszą jakość dźwięku z rozsądnie wycenionych urządzeń, niż wielu konkurentów z ich bardzo drogich odpowiedników.
 
W naszych produktach stosujemy wiele własnych, innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że urządzenia marki Hegel oferują jeden z najlepszych na rynku stosunków oferowanej jakości do ceny.
 
Właściwie można powiedzieć, że oferujemy naszym klientom kawior w cenie kiełbasek.
 
 
Organiczne brzmienie
 
W HEGLU wierzymy w ideę high-fidelity czy wysokiej wierności. Organiczne brzmienie urządzeń HEGLA oznacza, że wszystkie elementy każdego nagrania są wiernie reprodukowane. Jakość dźwięku, który słyszymy w głośnikach jest ograniczona wyłącznie jakością realizacji danej płyty przez studio nagraniowe. Nasz sprzęt niczego nie dodaje i niczego nie gubi ? w dźwięku nie pojawia się nic poza tym co zawiera nagranie. Dzięki systemowi firmy HEGEL doświadczycie wrażeń tak bliskich temu co się faktycznie działo w studio, jak to tylko możliwe.
 
Z dumą prezentujemy Koncept firmy HEGEL ? pierwszy system audio na świecie, który wykorzystuje najnowsze technologie dostępne we wszystkich powiązanych dziedzinach ? telekomunikacji, elektronice, czy technologii transmisji sygnału. Ponad 10 lat rozwoju i badań umożliwiło nam zaprojektowanie urządzeń, które potrafią reprodukować muzykę w bardziej naturalny sposób niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Naszym celem nadrzędnym jest danie naszym klientom szansy na maksymalnie naturalne, angażujące przeżywanie muzyki. W czasie naszych testów porównywaliśmy brzmienie instrumentów akustycznych i głosów reprodukowanych za pomocą urządzeń HEGLA z ich brzmieniem na żywo. Tylko takie porównania mogły nam pomóc w osiągnięciu maksymalnie naturalnego brzmienia.
 
Design naszych urządzeń był wielokrotnie nagradzany.
Wszystkie elementy stosowane w naszych urządzeniach są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Wygląd można określić mianem minimalistycznego, może nawet zbyt skromnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu projektantów firmy HEGEL ergonomia użytkowania naszych urządzeń jest wyjątkowo przyjazna.

 
Wysokiej klasy wzmacniacz zintegrowany
 
Podstawowy model w ofercie Hegla oferuje unikatową kombinację mocy, wyrafinowania i wszechstronności. Daje użytkownikowi więcej niż jakikolwiek konkurent na rynku.
 
Korzystając z najnowszej wersji modułów SoundEngine (Silnik Mocy) opracowanych przez Hegla ma niesamowitą moc i wspaniale oddaje rytm. Przy tym niskie poziomy zniekształceń zapewniają, że detale i splendor muzyki przekazywane są w naturalny i przyjemny sposób.
 
Model H70 jest pierwszym zintegrowanym wzmacniaczem Hegla z w pełni zbalansowanym stopniem przedwzmacniacza. To redukuje zniekształcenia do absolutnego minimum.
 
Standardowe wejścia cyfrowe to kolejna cecha H70. Są dwa wejścia cyfrowe. Jedno optyczne drugie koaksjalne, które mogą być wykorzystane do poprawy jakości brzmienia większości źródeł cyfrowych, takich jak odtwarzacze plików, odbiorniki satelitarne i podobne.
 
Wbudowana karta dźwiękowa USB pozwala również na łatwe połączenie z komputerem dając dźwięk wysokiej jakości. Teraz nawet laptopy mogą zostać wykorzystane jako źródła dźwięku bez przykrych szumów.
 
Model H70 to produkt nowej generacji (Next-Gen), co znaczy że zaimplementowano w nim nową technologię Hegel FET. Produkty Next-Gen mają zdecydowanie mniej zniekształceń harmonicznych wyższych rzędów, pozwalając słuchaczom być bliżej muzyki i dźwięku, jaki chciało osiągnąć studio. Dźwięk ma o wiele więcej szczegółów w wyższych częstotliwościach, jednakże jest przyjemniejszy i cieplejszy/bardziej naturalny niż generowany w ich poprzednikach.
 
Urządzenie jest dostarczane wraz z pilotem systemowym RC3. Ten pilot może sterować większością funkcji H70 i innych elementów systemu Hegla.

Specyfikacja Produktu:

Moc wyjściowa: 70 W + 70W przy 8 omach
Głośność, przełączanie wejść i wyciszanie sterowane z pilota Hegel RC3
Wejścia: 3 niezbalansowane (RCA), 1 zbalansowane (XLR), USB i cyfrowe
Wejścia cyfrowe: USB + koaksjalne lub optyczne TOSLINK (przełączalne na stałe przełącznikiem z tyłu)
Wyjścia głośnikowe: jedna para solidnych zacisków pozłacanych.
Rozdzielczość USB: 16 bit / 48 kHz, Plug&Play, nie są potrzebne żadne sterowniki
Rozdzielczość SPDIF: 24 bit / 192 kHz
Pasmo przenoszenia analogowe: 1 Hz ? 100000 Hz
Stosunek sygnał-szum: więcej niż 100 dB
Przesłuch: mniej niż -100 dB
Zniekształcenia: mniej niż 0,005% przy 50 W i 8 omach
Intermodulacja: mniej niż 0,01 % (19 kHz + 20 kHz)
Współczynnik tłumienia (Damping factor): więcej niż 1000
Zasilanie: 250 VA
Stopień wyjściowy: 4 szt tranzystorów bipolarnych wysokiej szybkości 15A 150W
Zużycie prądu: 30 W w spoczynku, urządzenie włączone
Wymiary: 8 cm x 43 cm x 41,5 cm (HxWxD) , Waga 12 kg


dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj czwarty znak kodu YxWim