Audio Stereo Wzmacniacze Goldenote Audio S-3 Signature
HiFi

Stereo Goldenote Audio S-3 Signature

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Stereo / Wzmacniacze
Producent: Goldenote Audio
Cena: 10090 PLN

Goldenote Audio S-3 Signature

Goldenote Audio S-3 Signature

S-3 jest najnowszym wzmacniaczem typu Dual-Mono single-ended wykonanym w technologii półprzewodnikowej. Moduł przedwzmacniacza wykorzystuje opracowany przez Bluenote układ Mirror-Amp™, który pozwala przedwzmacniaczowi na pracę w klasie A. Ten przedwzmacniacz posiada stopień wzmocnienia zbudowany na bazie opracowanego przez Bluenote kaskadowego wzmacniacza różnicowego z prądem lustrzanym co skutkuje wyjątkową liniowością przetwarzania sygnału, praktycznie eliminując zniekształcenia.

Zasilacz zawiera 3 transformatory wykonanych na zamówienie według specyfikacji i norm Bluenote. Dwa transformatory są dedykowane dla sekcji audio, trzeci transformator, elektrycznie izolowany od pozostałych, zasila silnik potencjometru głośności oraz diodę LED i układy sterujące.

S-3 nie ma żadnych aktywnych ani pasywnych filtrów w drodze sygnału audio. Bluenote opracowała specjalne pasywne wyłączniki termiczne odłączające całkowicie zasilanie wzmacniacza, jeżeli tranzystory mocy osiągną temperaturę powyżej 80° Celsjusza. To pozwala na zabezpieczenie przed groźnymi dla wzmacniacza warunkami pracy zachowując doskonałe walory soniczne.
Aby zapewnić dużą rezerwę mocy S-3 jest wyposażony w dwa precyzyjne, cichobieżne wentylatory, zasilane z osobnego zasilacza.
Wentylatory zapewniają chłodzenie i poprawiają stabilność wzmacniacza. Łożyska wentylatorów są wyjątkowo ciche, ponadto w celu zminimalizowania szumu załączają się dopiero powyżej 50° Celsjusza i zwiększają obroty proporcjonalnie do osiągnięcia przez wzmacniacz temperatury 80° Celsjusza kiedy zabezpieczenia wyłączają urządzenie.
S-3 został przystosowany do współpracy z szerokim zakresem obciążeń indukcyjnych i rezystywnych, więc można do niego zastosować każde okablowanie.

Obudowa S-3 wykonana jest ze stali w celu minimalizacji zakłóceń RFI i EMI, a wszystkie komponenty są dobierane z maksymalną dokładnością.

S-3 został wyposażony w gniazda opracowane przez Bluenote, tak jak pozostałe modele. Zaciski głośnikowe wykonano z pozłacanego mosiądzu i izolowano teflonem.
 
Dane techniczne

Moc wyjściowa:
100 W + 100 W @ 20-20000 Hz
Pasmo przenoszenia:
20 Hz - 20 kHz @ +/- 3dB
Stosunek sygnał/szum (S/N):
90 dB
Zniekształcenia harmoniczne (THD - Total Harmonic Distortion):
0,2% @ 20 Hz ? 20 kHz
Impedancja wejściowa:
47 kOm
Impedancja wejścia PHONO (opcjonalnie):
47 kOm (MM) lub 470 Om (MC)
Czułość wejścia:
550 mV
Prędkość narastania:
13 ?V
Wejścia/wyjścia:
6 wejść liniowych + 1 opcjonalne PHONO + wyjście Tape
Transformatory:
2 modyfikowane E-core audio + 1 do układów kontrolnych
Zmotoryzowana kontrola głośności z pilotem:
Tak
Wymiary:
440 mm (szer) x 90 mm (wys) x 350 mm (głęb)
Waga:
12,00 kg (26 lbs.)


dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj czwarty znak kodu WVGLk