Audio Furutech

Furutech

Japońska marka Furutech została założona w 1988 roku. Obecnie firmą zarządza Toshi Morino, a jej siedziba znajduje się w Tokio. Oficjalne międzynarodowe filie producenta można spotkać na Tajwanie oraz w Hong Kongu.
Działalność firmy Furutech opiera się przede wszystkim na projektowaniu i produkcji wysokiej jakości przewodów z miedzi. W swojej ofercie tokijska marka posiada kilka serii kabli analogowych i cyfrowych oraz połączeń zasilających. Wszystkie wytwarzane przez Furutech urządzenia, podczas produkcji poddawane są między innymi procesowi rozmagnesowywania. Dzięki temu, dźwięk reprodukowany za ich pomocą osiąga wyjątkowo niski poziom zniekształceń.
Marka Furutech dąży do tego, by jej produkty pozostawały elegancje, a każdy, nawet najmniejszy szczegół był starannie wykonany. Konsumenci cenią sobie urządzenia ze znaczkiem japońskiego producenta głównie za sprawą ich szybkości i braku zakłóceń podczas transmisji sygnału. Zasilacze firmy charakteryzuje dobre zbilansowanie natężenia energii. Z kolei sprzęt video sprawia, że obraz nie śnieży i nie fałszuje kolorów.

rozwiń opis »