Audio Exposure

Exposure

Exposure jest firmą pochodzącą z Wysp Brytyjskich. Każde z projektowanych i produkowanych przez nią urządzeń powstaje w Portslade w hrabstwie Easr Sussex. Filozofię marki najlepiej oddaje jej hasło: "High fidelity engineering since 1974", które pojawia się na niemal wszystkich materiałach firmowych producenta.
Wszystko zaczęło się w momencie, gdy założyciel Exposure, John Farlow, swoje doświadczenie, zdobyte przez lata obecności na rynku Hi-Fi i współpracy z takimi gwiazdami jak David Bowie czy Pink Floyd, postanowił wykorzystać do pracy nad sprzętem audio
Cechą charakterystyczną produktów sygnowanych logiem Exposure jest ich prosty, ale przy tym elegancki wygląd. Krytykom sprzęt brytyjskiej marki przypadł do gustu przede wszystkim ze względu na szybkość i precyzję reprodukcji dźwięku.
Katalog produktów Exposure jest niezwykle szeroki. Można w nim znaleźć takie modele jak 1010 czy 2010S2, których cena w tej klasie produktów może okazać się miły zaskoczeniem czy przedwzmacniacze 3010S2, które będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

rozwiń opis »