Enerr

Firma Enerr specjalizuje się w produkcji listw oraz kabli zasilających. Użytkownicy cenią sobie sprzęt tej marki głównie ze względu na stosunkowo niską cenę. Z opinii konsumentów wynika, że dzięki urządzeniom Enerr dźwięki nabierają masy i dynamiki, co w efekcie daje otwarte brzmienie i znakomitą stereofonię.
Wszystkie produkty marki Enerr zostały pogrupowane w sześć serii. Kable linii Colors of the Rainbow pozwalają w pełni wydobyć zalety sprzętu audio i video. Z kolei seria Emotions of the Happiness to zestaw kilku różnych połączeń. Anima, czyli jedna z jego części pozwala na uzyskanie miękkiego i delikatnego charakteru dźwięku. Jej przeciwieństwem jest Animuses " skupiające się na szczegółach, konturach oraz precyzji. Jeszcze inne właściwości łączy w sobie linia Dreams of the music, wzorowana na produktach Hi-End.
Serię listw otwiera Power Point, czyli produkt pozwalający na zasilanie sprzętu audio czystą i nieograniczoną mocą. Klasę wyżej pojawia się Power Station. Lini wyróżnia zdolność do tłumienia drgań mechanicznych, co w efekcie sprawia, że jego wydajność jest niezwykle wysoka. Jej nowszym i bardziej specjalistycznym odpowiednikiem jest model Power Station Ultra.

rozwiń opis »