Audio Kino domowe Subwoofery Earthquake - Trzęsienie Ziemi - Supernova MKVI-12
HiFi

Kino domowe Earthquake - Trzęsienie Ziemi - Supernova MKVI-12

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Kino domowe / Subwoofery
Producent: Earthquake
Cena: 8900 PLN

Earthquake - Trzęsienie Ziemi - Supernova MKVI-12

Pośród wszystkich subwooferów w tej klasie cenowej Earthquake z serii Supernova zdecydowanie prowadzi w zakresie zastosowanych technologii oraz zdobytych nagród. 
Seria MKVI kontynuuje dziedzictwo serii MKV różniąc się od swojego poprzednika wprowadzeniem rewolucyjnego wzmacniacza mocy w klasie J i pełnym DSP z regulacją fazy i czasu.
Opatentowane technologie, takie jak Overdrive, ODL, SLAPS, DBXI i Magma X definiują  przełomową wydajność serii MKVI.
Jeśli marzysz o bezkompromisowej wydajności z niezwykłą dynamiką i skutecznością, w połączeniu z szybką i precyzyjną artykulacją, MKVI jest oczywistym wyborem. MKVI może bez wysiłku wytworzyć najniższe oktawy w wysokiej klasy konfiguracji stereo lub dodać wybuchowe efekty subniskotonowe w systemie dźwięku przestrzennego.

Budowa:
Subwoofery są przygotowywane od dokładnego szlifowania i gruntowania poprzez położenie wielu warstw czarnego lakieru po położenie warstwy lakieru bezbarwnego nadającej wysokiego połysku obudowie. Elegancki lakier fortepianowy uzupełnia kompaktowe nowoczesne wzornictwo dodając finezji i wyłączności w domu.

Technologie:
Pełne DSP dla pełnej kontroli
Supernova MKVI ma pełną korekcję pomieszczenia biorąc pod uwagę odbicia, załamania, odpowiedzi i korekcję pasma. To kompletne rozwiązanie DSP zapewnia optymalną integrację akustyczną subwoofera w każdym pomieszczeniu.

Klasa J wzmacniacza - prawdziwe widowisko
Opatentowana technologia wzmacniaczy w klasie J łączy w sobie sprawność na poziomie 99% z niezwykłą kontrolą przetwonika niskotonowego.
Klasa J jest ewolucją technologii PWM, która łączy w sobie odpowiedzi przetwornika z inteligentnym kontrolerem. Rozwiązanie to moduluje napięcie zasilania ze wzmacniacza mocy i wyjście częstotliwości impulsów w czasie rzeczywistym w oparciu o częstotliwości i amplitudy treści sygnału wejściowego. Skutkuje to słyszalnie mocnejszym dźwiękiem osiągalnym tylko na koncertach.
Wzmacniacz IQ600 dzięki transformatorowi toroidalnemu 750VA zdolny jest do dostarczenia energii nawet podczas najbardziej wymagających scen dźwiękowych bez spadku napięcia, a przetwornik został tak zaprojektowany by tę moc wytrzymać i wykorzystać.

Overdrive
Opatentowany system Overdrive zapewnia wzmacniaczowi wyjątkowo wysokie  i dynamiczne wyjście. 

ODL - Inteligentna ochrona
Technologia ODL polega na zdupikowaniu sygnału tak by sygnał pierwotny pozostał niezmieniony, a sygnał zduplikowany poddawany jest analizie. Takie rozwiązanie pozwala, by sygnał pierwotny nie musiał przechodzić przez układy ochrony systemu.
Sygnał zduplikowany jest tłumaczony na światło, gdzie ODL porównuje go z sekcją wzmacniacza. Wykorzystanie światła daje ODL czas reakcji nieosiągalny w tradycyjnej konstrukcji. Jeśli ODL wykryje sygnał przesterowany, który nie może być wzmocniony - dostosowywuje zasilanie w czasie rzeczywistym.

DBXI - skok, dynamika i kontrola
Przetwornik DBXI w MKVI skutecznie konwertuje energie elektryczną na fizyczne przemieszczanie.  Konstrukcja mechaniczna jest najwyższej jakości, widoczna w budowie niemal wszystkich elementów.   Dodatkowo została wsparta przez dodanie technologii TCT, która ma za zadanie zdecydowanie chłodzić cały układ cewki w przetworniku, co pozwala na wzrost o 3dB dźwięku w stosunku do takich samych przetworników bez technologii TCT.

SLAPS - opatentowana wyższość nad konkurencją
SLAPS to opatentowany system, który znacznie zwiększa efektywność głośnika niskotonowego i zdolność do reprodukcji ultra niskich częstotliwości.SLAPS to skrót od Symmetrically Loaded Audio Passive  System. Jak sama nazwa wskazuje, SLAPS jest budową symetryczną, która odróżnia go od tradycyjnych urządzeń pasywnych 

Subwoofery Earthquake polecamy w szczególności do rozwiązań kina domowego. Ich budowa była od początku przemyslana w zakresie dyżej wydajności, szybkości i dynamiki brzmienia co wpływa na wysoki poziom przenoszonych wrażeń podczas odlądania filmów i koncertów. Subwoofer Supernova  równie dobrze sprawdza się w systemach stereo gwarantując zróżnicowane i dobrze kontrolowane niskie tony.

Specyfikacja:

 • Model nr.: MKVI-12PIANO
 • EAN: 2541768975912
 • Patented SLAPS (Symmetrically Loaded Audio Passive System)
 • 1200 watts dynamic power
 • 600 watts continuous power
 • Earthquake class J amplifier
 • Frequency Response: 15-120 Hz
 • Manual on / off switch
 • Auto on / off switch
 • IR input
 • Crossover with bypass switch
 • Subsonic filter
 • Phase delay
 • Phase switch
 • Manual channel 1 and 2 gain adjustment
 • Full and advanced room correction
 • RCA inputs
 • Balanced XLR inputs
 • Dimensions (HxWxD): 45 x 43 x 53 cm. 




dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

 • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj czwarty znak kodu nqwrd