Audio Dynaudio

Dynaudio

Marka Dynaudio narodziła się blisko 30 lat temu w Danii. Wtedy zespołowi inżynierów ze Skandeborg przyświecał ambitny cel " stworzenia innowacyjnej generacji głośników, w oparciu o prowadzone przez siebie badania. Na pierwsze pozytywne efekty firma Dynaudio nie musiała długo czekać. Światowo renomę zapewnił jej między innymi system DDC, czyli Dynaudio Directivity Control, pozwalający na kontrolę kierunkowości.
Kolumny Dynaudio są cenione głównie za wierne oddawanie detali, brak przebarwień oraz dynamikę reprodukowanego dźwięku.
Jednym z najbardziej znanych klientów Dynaudio jest BBC. To właśnie monitory referencyjne od duńskiego producenta są jednym z elementów wyposażenia studiów realizacyjnych i nagraniowy brytyjskiej stacji.
Marka Dynaudio doceniło także wielu artystów, którzy podczas tras koncertowych korzystają z nagłośnienia produkowanego przez Skandynawów.
W aktualnej ofercie firmy można znaleźć szeroką gamę kolumn i głośników, zgrupowanych w ośmiu seriach, a także produkty instalacyjne, podstawki pod urządzenia oraz modele specjalne, jak Special Twenty-Five, Sapphire, Consequence Ultimate Edition czy Audience 42 SAT).

rozwiń opis »