Audio Kino domowe Amplitunery Denon AVR-X2100W + HDMI + słuchawki
HiFi

Kino domowe Denon AVR-X2100W + HDMI + słuchawki

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Kino domowe / Amplitunery
Producent: Denon
Cena: 2495 PLN

Denon AVR-X2100W + HDMI + słuchawki


Informacje techniczne:
Amplituner sieciowy 7.2 AVR-X2100W oferuje najnowszą technologię dźwięku surround Denona po przystępnej cenie przy zachowaniu najlepszej możliwiej jakości dźwięku. Ze swoimi 7 dyskretnymi stacjami wyjściowymi dostarczającymi 150 W czystej mocy każda AVR-X2100W tworzy wyjątkowy dźwięk kinowy oraz odtwarza muzykę z wyjątkową dokładnością. Wbudowane połączenie Wi-Fi umożliwia podłączenie się do domowej sieci z dużą łatwością, a połączenie Bluetooth ułatwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z kompatybilnych urządzeń przenośnych. Możesz także wybierać spośród wielu internetowych stacji radiowych, a także cieszyć się muzyką z aplikacji Spotify za pomocą ostatniej wersji Spotify Connect (wymaga subskrypcji). Wyposażony w pełną mocy sekcję procesora mocy, AVR-X2100W posiada możliwość konwertowania i transkodowania źródeł wideo o standardowej i wysokiej rozdzielczości do 1080p o jakości HD, dla zapewnienia wyjątkowych przeżyć. Jest także wyposażone w funkcjonalność 4:4:4 Pure Color video pass-through, dla zapewnienia najostrzejszej częstotliwości koloru. Szeroka gama wejść, wyjść i opcji sterowania czynią z AVR-X2100W prawdziwie zróżnicowane centrum zarządzania.


8 wejść HDMI, podwójne wyjścia HDMI
AVR-X2100W wyposażony jest w 8 wejść HDMI: 7 wejść HDMI na panelu tylnym oraz wejście HDMI na przednim panelu, dzięki któremu będziesz mógł podłączyć swoją ulubioną konsolę do gier, kamerę HDTV oraz urządzenie HDMI. Podwójne wyjścia HDMI pozwalają Ci obsługiwać dwa oddzielne ekrany jednoczesnie. Sekcja wideo AVR-X2100W jest także całkowicie kompatybilna z technologią 3D.


Wbudowane połączenie Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay oraz certyfikat DLNA
Wiele urządzeń przenośnych jest wyposażonych w funkjcę połączenia Bluetooth, a wbudowana w AVR-X2100W technologia Bluetooth pozwala Ci na strumieniowanie ulubionej muzyki z ośmiu urządzeń obsługujących funkcję Bluetooth, takich jak smarfony, przenośne odtwarzacze oraz tablety. Ten amplituner otwiera przed użytkownikiem nieograniczony świat muzyki z niezliczonych stacji radia internetowego, jak również strumieniowanie z serwisu muzycznego Spotify za pomocą ostatniej wersji Spotify Connect, dzięki wbudowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth, która umożliwi szybkie połączenie się z Twoją siecią bezprzewodową. Technologia AirPlay umożliwi Ci cieszenie się ulubionymi utworami bezprzewodowo z Twojego urządzenia mobilnego, takiego jak iPhone, iPod touch lub iPad. Certyfikat DLNA 1.5 pozwala Ci podłączanie amplitunera do komputera PC lub Mac poprzez bezprzewodową domową sieć, aby zwiększyć możliwości strumieniowania. Aplikacja Denon Remote App pozwala Ci z łatwością sterować AVR-X2100W za pomocą swoich ulubionych urządzeń mobilnych oraz jest dostępna na urządzenia Apple i Android, a także Kindle Fire.


Prosty w konfiguracji, jeszcze prostszy w obsłudze
Asystent konfiguracji wraz z szybkim poradnikiem pozwoli Ci właściwe podłączyć amplituner i łatwo i szybko go skonfigurować, abyś mógł szybko cieszyć się wyjątkową jakością dźwięku kina domowego. Asystent konfiguracji posługuje się zrozumiałymi grafikami i tekstami wyświetlanymi na ekranie, aby móc szybko poprowadzić Cię przez proces instalacji, optymalizując najważniejsze ustawienia systemowe dla osiągnięcia najlepszej możliwej jakości dźwięku.


Pełen mocy dyskretny amplituner o siedmiu kanałach z trybem ekologicznym
Moc poszczególnym kanałów AVR-X2100W wynosi 150W, wszystko dzięki konstrukcji wykorzystującej dyskretne elementy konstrukcji sekcji wzmacniacza mocy dla wszystkicj 7 kanałów. Nasz nowy tryb Eco daje możliwość ograniczania zużycia energii. Jego wskaźnik Eco Meter pokazuje efekt ograniczenia energii w czasie rzeczywistym. Tryb Auto Eco automatycznie przełącza się pomiędzy trybem normalnym a Eco, w zależności od ustawionego poziomu głośności, wzmacniacz pozwala także na pracę z głośnikami oimpredancji do 4 omów dla zapewnienia stabilności i kompatybilności przy współpracy z dowolnym modelem głośnika.


Wbudowany Audyssey MultEQ XT
AVR-X2100W posiada całą gamę technologii Audyssey Silver z serii technologii DSP wliczając w to technologię MultEQ dokonującą pomiaru i korekty akustycznej. Poprzez specjalny mikrofon pomiarowy, system MultEQ z początku mierzy rzeczywistą odpowiedź impulsową ze wszytskich głośników, w tym subwoofera oraz następnie szybko ustala cyfrowe filtry o dużej precyzji, które zapewniają najlepsze możliwe odwzorowanie dźwięku.


Funkcja Multiroom
Dzięki elastycznej funkcji Amp Assign odbiornika, możesz wzmacniać 5.1-kanałowy system domowego kina z dźwiękiem przestrzennym oraz poświęcić dwa dodatkowe kanały wzmacniacza, aby dostarczyć dźwięku stereo parze głośników w innym pokoju. Oglądaj film w jakości dźwięku przestrzennego oraz odtwarzaj muzykę z głośników stereo w innym pomieszczeniu.


Podwójne wyjścia dla subwooferów
W zależności od usytuowania subwoofera w pokoju odsłuchowym jakość głębokich basów może zostać obniżona przez rezonans występujący w pokoju. Ma to negatywny wpływ na jakość basu przez uskoki, które powodują dudnienie oraz ograniczenie wyrazistości basu. Wyposażony w podwójne wyjścia dla subwooferów AVR-X2100W pozwoli Ci korzystać z nich, gdy będą ustawione w pokoju odsłuchowym w dwóch różnych miejscach. Dzięki dwóm subwooferom umieszczonym w różnych lokalizacjach, jakość basu może może ulec poprawie dzięki zwiększeniu dynamiki odtwarzania oraz wyrazistości najgłębszego basu.

dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj pierwszy znak kodu q3RXd