HiFi

Kino domowe Dali Euphonia AS 2

Średnia ocena użytkowników

0,00

ocena 0,00

Kategoria: Kino domowe / Subwoofery
Producent: Dali
Cena: 24999 PLN

Dali Euphonia AS 2

Subwoofer Dali Euphonia AS 2

Euphonia AS2 (litery AS oznaczają ?Active Subwoofer?, czyli po polsku ?subwoofer aktywny?) jest to dużej mocy subwoofer o całkowicie nowej konstrukcji. Subwoofer z dwoma głośnikami basowymi może stanowić podstawę dla głośnika centralnego CS4.
AS2 zawiera ciężką, całkowicie odseparowaną mechanicznie od podłoża podstawę z kompozytu granitowego ze zintegrowanymi, nastawnymi kolcami. Po obydwu stronach obudowy umieszczono po jednym 30 cm głośniku niskotonowym z membraną o długim skoku. Te dwa głośniki są tak elektrycznie połączone, by pracowały w przeciwfazie. W ten sposób wyeliminowano wibracje i rezonanse wewnątrz obudowy i uzyskano stabilny mechanicznie układ o nadzwyczaj małych zniekształceniach.
 
By uzyskać dużą szybkość, odpowiednie pasmo przenoszenia i precyzję, w AS2 zastosowano dwukomorową obudowę zamkniętą. Okazało się przy tym, że jest konieczna tylko niewielka korekcja charakterystyki częstotliwościowej we wzmacniaczu DALI klasy D, by także najniższe tony mogły być odtwarzane z pierwotną dynamiką. Wzmacniacz o mocy sinusoidalnej 650 W (muzycznej 1300 W) odznacza się bardzo dobrym współczynnikiem sprawności. Elegancki i nadzwyczaj wydajny subwoofer pod względem dźwięku i wystroju znakomicie pasuje do innych głośników serii Euphonia.
Euphonia AS2 została opracowana, ręcznie zmontowana i indywidualnie przetestowana w fabryce DALI w Danii.

Specyfiakcja techniczna:
- Konstrukcja: Zamknięta
- Przetwornik niskotonowy: 2 x 12"
- Zakres częstotliwości: 25 Hz - 200 Hz
- Częstotliwość podziału: 40 Hz - 100 Hz
- Maksymalne SPL: 120 dB
- Moc maksymalna: 1300 W
- Moc ciągła: 650 W
- Waga: 64 kg
- Wymiary (WxSxG): 405 x 675 x 615 mm

WYŁĄCZNIE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

dane dostarcza: fusic.pl

OCEŃ PRODUKT:
Oceń produkt:

Twoja ocena:

0.00

  • Ocena:

Uzasadnij:

  
Podaj czwarty znak kodu frwnf