Audio ATLAS Cables

ATLAS Cables

ATLAS Cables to brytyjska firma, specjalizująca się w produkcji kabli połączeniowych do sprzętu audio. Większość produktów koncernu powstaje w fabryce w szkockiej miejscowości East Ayrshire. Dzięki dużemu doświadczeniu Szkotów, od dawna zaopatrujących niektóre światowe firmy w tego typu, elektroniczne rozwiązania, pracownicy ATLASU Cables na co dzień mają styczność z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami.
Produkty ATLAS Cable doceniło już wielu konsumentów. Podobne opinie dominują wśród fachowców z Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Japonii, którzy już kilkakrotnie przyznawali kablom z wysp wyróżnienie. W 2009 roku jeden ze specjalistycznych magazynów uznał je nawet za produkt roku. Obecnie okablowanie brytyjskiej firmy jest dostępne w ponad 30 krajach.
Oferta ATLAS Cable zawiera szeroką gamę połączeń analogowych, kabli cyfrowych, kabli do głośników, kabli wideo, a także sieciowych kabli zasilających. Wszystko to w czterech różnych seriach: Performance, Superior, Reference oraz Mains. Dodatkowo wśród akcesoriów dystrybuowanych przez brytyjskiego producenta pojawiają się specjalistyczne wtyczki i adaptery oraz kapsle i korki.

rozwiń opis »