Audio Accuphase

Accuphase

Japońska marka Accuphase to znany producent sprzętu High-End. Nazwa firmy powstała z połączenia dwóch słów: accurate, czyli dokładny i phase, oznaczającego fazę. To ostatnie jest według firmy jednym z najistotniejszych elementów w technologii audio.
Zespół pracowników Accuphase to grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja oraz hasło: Wzbogacać swoje życie przez technologię. Każde urządzenie japońskiej marki łączy w sobie elegancki wygląd i perfekcyjne wykonanie. Niestety w parze z tym idzie również wysoka cena. Nie oznacza to jednak, że sprzęt Accuphase nie podbił serc klientów. Ci, którzy zdecydowali się na urządzenia japońskiej formy, cenią je sobie głównie za neutralne brzmienie, zegarmistrzowską precyzję oraz ciekawy design. Produkty marki były wielokrotnie doceniane w testach przeprowadzanych na potrzeby specjalistycznych magazynów, takich jak: Stereophile, Hi-Fi Choice, What Hi-Fi, Audio, Stereo czy Stereoplay.
Obecnie w katalogu produktów firmy Accuphase można znaleźć kilka modeli przedwzmacniaczy, wzmacniaczy mocy, wzmacniaczy zintegrowanych oraz źródeł i procesorów cyfrowych, a także tunery, wkładki i przedwzmacniacze gramofonowe.

rozwiń opis »